Këto janë rezultatet në 13 ndeshjet e sotme në Europa League

Këto janë rezultatet në 13 ndeshjet e sotme në Europa League

20:48, 08/11/2018

Kanë përfunduar ndeshjet e pasdites të vlefshme për javën e katërt të fazës së grupeve në Europa League.

Lazio ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në “Olimpioco” 2-1 përballë Marseilles, ndërsa edhe Chelsea ka fituar 1-0 në transfertë ndaj BATE Borisovit, shkruan SYRI.net.

Këto janë rezultatet përfundimtare në 13 ndeshje:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco