VIDEO/ Përplasje e tmerrshme kokë më kokë, futbollisti dërgohet me urgjencë në spital

VIDEO/ Përplasje e tmerrshme kokë më kokë, futbollisti dërgohet me urgjencë në spital

16:12, 16/05/2018

Një përplasje me kundërshtarin kokë më kokë për pak sa nuk i ka marrë jetën futbollistit 19-vjeçar Denis Harut.

Përplasja ndodhi mes futbollistëve të skuadrave ASC Poli dhe Sepsi OSK në Rumani.

Pas ndihmës së parë, mbrojtësi 19 vjeçar, Harut u dërgua me urgjencë në spital ndërsa sulmuesi, Kuka u dërgua jashtë fushës.

Megjithatë thuhet se futbollistët janë nën kujdesin e mjekësve dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>