Skedina e ‘çmendur’, bastexhiu nga Tirana kap 8 ndeshje në ‘kokë’. Ja sa fiton...

Skedina e ‘çmendur’, bastexhiu nga Tirana kap 8 ndeshje në ‘kokë’. Ja sa fiton...

23:33, 17/02/2018

Dita e shtunë ka rezultuar me fat për një djalë nga Tirana. Ai ka testuar fatin e tij duke vendosur plot 8 ndeshje në skedinë dhe rezultati është i mahnitshëm.

Të gjitha ndeshjet janë kapur në kokë duke e bërë fitues të afro 500 mijë lekësh të vjetra. Kjo pasi ai ka luajtur vetëm 100 lek.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>