VIDEO/ Porto-Liverpool, shënohet goli i parë i takimit. Ja kush është autori

VIDEO/ Porto-Liverpool, shënohet goli i parë i takimit. Ja kush është autori

21:13, 14/02/2018

Në “Estadio do Dragao” po luhet takimi i parë i 1/8-ave të finaleve të Champions League”, Porto-Liverpool, njofton SYRI.net.

Në minutën e 26-të shënohet goli i parë i takimit. Liverpool kalon në avantazh me anë të sulmuesit Mane, i cili gjuan saktë, duke mposhtur portierin vendës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>