Formacioni i kombinuar: Real Madrid-PSG

Formacioni i kombinuar: Real Madrid-PSG

14:22, 13/02/2018

Më 14 shkurt Reali i Madridit pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e PSG-së në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/16 të Champions Leagues.

Është agjencia e njohur e lajmeve “Goal.com” e cila ka publikuar formacionin e kombinuar mes të dy skuadrave, shkruan SYRI.net.

Pavarësisht se francezët janë favoritë, është skuadra madrilene e cila përfaqësohet me më shumë lojtarë plot 7, ndërsa PSG vetëm 4.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>