ZYRTARE/ Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Milanit në Europa League

ZYRTARE/ Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Milanit në Europa League

13:33, 11/12/2017

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për fazën 1/32 në UEFA Europa League.

Fati ka vendosur që Milani të përballet me bullgarët e PFC Ludogorets.

Në këtë short nuk do të lejohen përballjet mes dy skuadrave të një shteti ndërsa ndeshjet e para do të zhvillohen më 15 shkurt dhe ato të kthimit më 22 shkurt.

/ Oldi Mele / SYRI.net /

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment