Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Këndi i Pano Sokos: Viti 2022

Masakër në Greqi, burri vret gruan, fëmijën më pas vetevritet

Masakër në Greqi, burri vret gruan, fëmijën më pas vetevritet

10:12, 30/09/2022
A+ Aa A-
Një 52-vjeçar në Basenin e Kavallës ka vrarë me armë zjarri gruan e tij 32-vjeçare dhe fëmijën e tyre një-vjeçar mëngjesin e së premtes dhe më pas është vetëvrarë.

Sipas informacioneve të para, burri dyshohet se autori ka qenë blegtoridhe me pushkën e gjahut ka vrarë  gruan dhe fëmijën.

Çifti, sipas të njëjtave informacione, muajt e fundit ishin ndarë dhe ishin në mosmarrëveshje për kujdestarinë e fëmijës së tyre.

Këtë mëngjes, burri e ftoi gruan në pronën e tij për të folur. Ajo u shfaq me fëmijën dhe aty pak kohë pasi blegtori i vrau dhe më pas vrau veten.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco