‘Mbylleni derën, shkoni në shtëpi’, simpatizantët e BDI-së para shtabit të VLEN

‘Mbylleni derën, shkoni në shtëpi’, simpatizantët e BDI-së para shtabit të VLEN

21:24, 24/04/2024
A+ Aa A-

Simpatizantët e BDI-së kanë zgjedhur të provokojnë përfaqësuesit e VLEN-it. Disa qindra mbështetës të BDI janë larguar nga selia e tyre dhe janë transferuar në zyrat e Lëvizjes Demokratike.

Alsat mëson se në shesh po grumbullohen simpatizantët e BDI-së të cilët bëhen gati të festojnë.

Thirrjet e simpatiznatëve të BDI-së ishin që përfaqsuesit e VLEN-it të mbyllin dyert dhe të shkojnë në shtëpi.

Kjo ka bërë që policia të shkojë në shtabin qendror elektoral të VLEN, për të shmangur ndonjë përplasje të mundshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco