Publikohen pamje nga vendi i ferrit, ku 47 vjeçari grek përdhunoi modelet

Publikohen pamje nga vendi i ferrit, ku 47 vjeçari grek përdhunoi modelet

11:55, 23/07/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshnë në një qendër SPA në Athinë.

Dy vajza, 17 dhe 18 vjeç, janë përdhunuar nga një 47-vjeçar, i cili iu afrua atyre përmes reklamave për modelet.

Dy viktimat bënë një takim me të për një intervistë në mënyrë që t'i punësonin për punë në spa  dhe ai, pasi përfundoi intervistën për punë, mbylli derën dhe i abuzoi seksualisht, sipas autoriteteve greke.

Autori është arrestuar dhe akuzohet tashmë për përdhunim.

Shikoni fotot nga vendi i ferrit:

Image

Image

Image

ImageImage

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco