VIDEO/ Pamjet nga qielli i Larisës, retë krijojnë një fenomen të çuditshëm

VIDEO/ Pamjet nga qielli i Larisës, retë krijojnë një fenomen të çuditshëm

16:38, 22/06/2021
A+ Aa A-

GREQI- Një fenomen i rrallë është filmuar pasditen e djeshme në Greqi. Në qiellin e Larisës retë janë formuar në një formë të çuditshme. Videoja me mësipërme tregon pamjet e në momentin kur retë kanë formuar këtë pamje.

Mediat greke shkruajnë se ky fenomen quhet “Mammatus” dhe zakonisht paralajmërojnë stuhi apo shtrëngata të mëdha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco