Arrestohet nëna e një të burgosuri, i dërgonte ‘sufllaqe me kanabis’ gjatë vizitave

Arrestohet nëna e një të burgosuri, i dërgonte ‘sufllaqe me kanabis’ gjatë vizitave

22:37, 08/10/2019

Është arrestuar nëna e një të burgosuri nga stafi i burgut grek të Koridhalosit, e cila gjatë vizitave, i dërgonte të birit drogë, të fshehur në sufllaqe dhe mish të ngrirë.

“Gruaja kishte fshehur sasi të vogla kanabisi, me peshë 47 gramë brenda sufllaqeve dhe një sasi më të madhe, me peshë 201 gram, brenda mishit të ngrirë”, thanë burime policore.

Djali i saj është burgosur për grabitje që nga fillimi i vitit 2019.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco