VIDEO/ E frikshme në Greqi, shembet shkëmbi në plazh, dhjetëra pushues ...

VIDEO/ E frikshme në Greqi, shembet shkëmbi në plazh, dhjetëra pushues ...

17:09, 13/09/2018

Ky është momenti kur faqja e një shkëmbi në plazhin e famshëm “Shipwreck” të Greqisë shembet dhe frikëson pushuesit.

Videoja, e incizuar dhe publikuar në Facebook nga Leonidas Malioufas, tregon momentin e frikshëm kur shkëmbi bie në ujë.

Pushuesit, të tmerruar nga rënia, fillojnë të bërtasin dhe të ikin nga frika.


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment