Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës Sali Berisha

Reagimi i Ronaldos pas golit të Marokut i thotë të gjitha

Reagimi i Ronaldos pas golit të Marokut i thotë të gjitha

17:25, 10/12/2022
A+ Aa A-

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Marokut dhe Portugalisë.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 1:0 për Marokun.

Ishte En Nesyri i cili realizoi në minutën e 43-të të ndeshjes.

Pas këtij goli, kamerat e stadiumit kanë kapur reagimin e Ronaldos, i cili nuk ishte titullar në këtë ndeshje, por u aktivizua në minutën e 51..

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco