Kanada-Marok, formacionet zyrtare

Kanada-Marok, formacionet zyrtare

15:15, 01/12/2022
A+ Aa A-

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kanada-Marok, e vlefshme për Grupin F të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Al Thumama”.

Maroku është pranë kualifikimit, pasi ka katër pikë dhe vetëm një kombinim i “çmendur” i rezultatit të kësaj sfide me atë Kroaci-Belgjikë, mund ta eliminojë.

Kanadaja s’ka asnjë pikë dhe është e eliminuar matematikisht.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco