Ambasada amerikane, e gatshme të japë sqarime për Lotarinë dhe vizat

Ambasada amerikane, e gatshme të japë sqarime për Lotarinë dhe vizat

15:13, 14/09/2017

Ambasada shqiptare ka ftuar qytetarët shqiptarë sot në mesditë t'i drejtojnë pyetje me qëllim që t'i sqarojë lidhur me Lotarnë, vizat, studimet e gjithçka tjetër lidhur me udhëtimin apo emigrimin në SHBA.

Po ashtu, amabasada i ka bërë thirrje, studentëve të programit veror të punësimit të kthehen në kohë në Shqipëri dhe të riaplikojnë sipas rregullave për vitin tjetër. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment