Besnik Mustafaj tregon arsyen: Ja pse mungova në takimin me demokratët e Korçës

Besnik Mustafaj tregon arsyen: Ja pse mungova në takimin me demokratët e Korçës

22:55, 17/07/2017

Grupi kundër Lulzim Bashës zhvilloi sot një takim me demokratët e Korçës, por ajo që ra në sy ishte mungesa e ish deputetit Besnik Mustafaj.

Përmes një statusi në ‘Facebook’ ky i fundit ka shpjeguar arsyet se pse nuk ishte pjesëmarrës në takimin e Korçës, ku Astrit Patozi shpalli “Lëvizjen për Ringritjen e PD”. Besnik Mustafaj thotë se ka munguar në këtë takim për arsye shëndetësore.

“Te dashur miq demokrate te Korçës ! Nje arsye e papritur shëndetësore me pengoi te jem sot me ju. Por Astrit Patozi me thotë se bashkëbisedimi shkoi shume mire e se jeni te shumte ju qe keni te njejtin shqetesim si ne për te ardhmen e Partisë Demokratike. Kjo ma shton keqardhjen pse nuk munda te jem sot me ju”, shkruan Mustafaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kandili18/07/2017 12:24

Kandili i ketij eshte sosur me kohe. Mjere kush e degjon. Keta nuk e dine akoma se lufta e dyte ka mbaruar.

juri18/07/2017 08:20

nuk i prishe asnjerit pune se ti i sherben vetem serbit dha asne njeriu tjeter ne bote opo harrove kosoves nuk i duhet pavarsia

juri18/07/2017 08:19

besniku i partise ppsh

Ne Te sateme vafsh17/07/2017 23:13

Nje pusht je dhe ti. Nje palo maniak I verber je saqe nuk ke grua shoku pa ju qepur Nga prapa. Nje Nga nje do veni ne ferr

Shto koment