Google përshëndet shqiptarët në çdo cep të botës me flamurin kuq e zi: Dita e Pavarësisë!

Google përshëndet shqiptarët në çdo cep të botës me flamurin kuq e zi: Dita e Pavarësisë!

07:08, 28/11/2023
A+ Aa A-

Çdo qytetar i botës dhe sidomos çdo shqiptar në çdo cep të saj janë përshëndetur sot më 28 Nëntor 2023 nga flamuri kuqi i zi, sapo kanë hapur internetin.

Motori i kërkimit Google ka valëvitur flamurin e Shqipërisë në një sfond qielli blu me rastin e Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë, kthyer në traditë të përvitshme.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco