Lajmi i fundit

'ÇIM PEKA LIVE'/ Rrëfimi i pazakontë i Grida Dumës për 9 vite në opozitë

Shfaqet në gjendje të rënduar psikike në konferencë. Çfarë po ndodh me Ramën, i sëmurë apo i dehur?

Shfaqet në gjendje të rënduar psikike në konferencë. Çfarë po ndodh me Ramën, i sëmurë apo i dehur?

12:25, 14/04/2017
A+ Aa A-

Gjatë komunikimit që zhvilloi disa minuta më parë  me mediat, kryeministri Rama është shfaqur në një gjendje të rënduar psikologjike.

Të gjithë e panë live, se ai as nuk ka mundur dot të fsheh një problem të tijin me frymëmarrjen; është shfaqur i paqartë dhe kontraditor në artikulim. Gjithashtu me nerva të lëshuara, sy të bufatur, ai ka shpërthyer në sulme fyese të egra, ndaj analistëve kritikë të tij.

Pa qenë nevoja për të qenë psikoanalist apo psikiatër, të gjithë mund të shihnin qartë shenjat e një destabiliteti mendor te kryeministri i vendit. Brenda pak sekondave përsërit të njëjtat fjali, premton dialog, pastaj menjëherë shfaqet i penduar dhe sulmon dhe fyen kreun e opozitës, Lulzim Bashën.

Të gjitha këto përçartje, të shoqëruara me një frymëmarrje të rënduar duke treguar hapur simptoma akute të gjendjes së tij psikike. Çfarë po ndodh me kryeministrin e vendit; është i sëmurë,  apo nën efektin e alkoolit dhe drogave?!

SYRI.net


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

liu15/04/2017 20:05

o popull ti thua ethith me hund ai ,por ne fakt ai ka fecke si te elefandit te veshura dhe me platin.

Populli15/04/2017 15:50

ME HUNDE TERHEQ VETE DROGE NE SI POPULL TI FUSIM NJE HU TE MADH NE B ,,,,,, E TA LARGOJME SI BAJGEL

PANAJOTI15/04/2017 15:33

Nuk ka ne kete vend psihiater dhe psikolloge qe te vlrresoj

Landi15/04/2017 14:53

Thuhet qe I ka kerkuar Sorrosi pjesen e vet nga kanabisi prandaj eshte bere keshtu ! Eshte e vertete qe eshte I semure por I semur per mend dhe pushtet, pasi si pusht qe eshte I pep-qien pusht-tet. Skeni pare akoma asgje ..... Do ta shihni me palle jashte ne mes te bulevardit.....

Edlir Rahmeta15/04/2017 07:44

ERTV,ta gezoje baftjari me raki skrapari,AAA cfare dialogu po kerkon Edveri (ed rama)?!ky pasi sla peshke DHE ngjala pa ngrene me liken Ilir Meten,dhe I ndane postet e shtetit pa u fut fare ne zgjedhje ,por I ndan postet si korleonet si neper filma me peshk zgare dhe vere 100 vjecare,tani Edveri kerkon dialog??!!ndan postet Vet Edveri (ed rama)kryeminister liken (Ilir meta)minister I kanabasit (minister I mbrenshem)dhe petritin e partise e LSI(petrit vasilin)President., dhe tani Edveri ed rama kerkon dialog,ik o Edo se je bere si Ver Llapa,se DHE Ver Llapa ka Facebook vetem nje ndryshim ke Edo se ti ke DHE ABI Bank DHE ERTV.populli Edo 1 million shuplaka do ti ktheje ty ne 1milion shkelma pas bythe ty DHE "bashkeshortes" ne politike Ilir metes,JU te dyve si prostituta te politikes shqipetare qe jeni populli do ju nisi me pushime ne korene e veriut .

Landi15/04/2017 01:02

Thuhet qe I ka kerkuar Sorrosi pjesen e vet nga kanabisi prandaj eshte bere keshtu ! Eshte e vertete qe eshte I semure por I semur per mend dhe pushtet, pasi si pusht qe eshte I pep-qien pusht-tet. Skeni pare akoma asgje ..... Do ta shihni me palle jashte ne mes te bulevardit.....

Shpata14/04/2017 15:35

Me indinjon fakti qe shume komente jane te egzagjeruara, Edi Rama duket pak i emocionuar, pune e tij si e ka hallin, konferenca eshte shume normale! Mos u beni partizane te urrejtjes, gjykoni faktet dhe mbani qendrim per padrejtesite qe ju behen, per kanabisjen e vendit, per shkaterrimin e objekteve arkeologkike, per buken e helmuar, per tymin e makinave qe ju beri kancer, per ndertimet pa kriter dhe betonizimin e Shqiperise, per doktoret qe ju marrin leket, per korrupsionin e nepunesve, per te drejtat qe si qjeni dot, per varferine e tmerreshme ne zemer te europes, Per njerezit qe largohen çdo dite, etj. etj. Lerini Denglat dhe shpifjet dhe reagoni si qytetare, jo si partizane te pa gdhendur

udheqesi14/04/2017 14:49

ky popull udheqsave i ka bere sh...n

Shkodran14/04/2017 14:27

Edi Rama eshte i semur me asem,nje pacient qe kur i mungon ajri fillon dhe behet skizofren,sepse truri nuk furnizohet me oksigjen dhe si rrjedhoj fillon moslogjikimi,plus drogerat e forta.

Shkodran14/04/2017 14:24

Edi Rama eshte i semur me asem,nje pacient qe kur i mungon ajri fillon dhe behet skizofren,sepse truri nuk furnizohet me oksigjen dhe si rrjedhoj fillon moslogjikimi,plus drogerat e forta.

iliri tjeter14/04/2017 14:00

Vuan nga azma . Qe duhet te mos jete kryeminister i Shqiperise eshte me se e drejte. Por nuk duhen thene gjera qe nuk jane te verteta.

petrf14/04/2017 13:56

Mbarofte sa me shpejt per te miren e ketij vendi , se populli eshte dele

hason demokrati14/04/2017 13:45

edhe e kollare jep shenja per djalog, kollare blu me dy njerez dor perdore

artani14/04/2017 13:38

Mos shikoni gjendjen e tije.... Shikoni dhe beni nje analize shpi me shpi dhe me vehten e miqte tuaj ç'far ju ka bere dhe po ju bene juve. Pasi te keni bere kete do kuptoni se ai per vehten e tije eshte ok. Juv ju thote lini shkollat dhe behuni zanateçinje,pune ka por s'ka kushe punon,pra ikni jashte dhe ketu me lini mua sundimtarin e çorientuar,ç'male fushe e koder e ka kthyer fitimeprurese per vehten dhe si resto burgun per juve. Pra ai tani ka problemin e mbledhjes se parave te bereqetit te vitit te shkuar. Po ju qe keni ngelur te shi koni atr te kthjellet duhet te beni nje llogori te thjeshte,ç'fare çuat ne shpi ne fund te dites. Uror te kthjelleni ju dhe gjithashtu uroj te pakten te çoni koken.

pse14/04/2017 13:14

ky qe çirret duke bertit se do hy i vetem ne zgjedhje ,qe ka mbeshtetjen e te gjitheve etj etj , ku do ta kete hallin qe i LUTET Bashes ? duke pranuar se s'ja ka nevojen

Lomy14/04/2017 12:58

Eshte idiot si gjithmone..

Ilir14/04/2017 12:48

si dita 6 prill: Habit Edi Rama. Ate dite nuk habiti rama, por universi paralel ku ju jetoni! E njejta gje ndodh sot, jetoni ne nje bote virtuale. Ne nj bote virtuale te financuar!

koo14/04/2017 12:45

Ketu do jemi deri para zgjedhjeve simbas shenjave te kryeripjerdhesit do pesoje krize te rende psiqike .

Shto koment

Denonco