KAFE SHQETO/ Çfarë po ndodh me marrëdhëniet mes Rusisë, NATO-s dhe SHBA-së?

KAFE SHQETO/ Çfarë po ndodh me marrëdhëniet mes Rusisë, NATO-s dhe SHBA-së?

12:09, 14/01/2022
A+ Aa A-

Situata ndërkombëtarë dhe marrëdhëniet mes Rusisë, SHBA-së dhe NATO-s, ishin në qendër të diskutimeve në emisionin e mëngjesit në SYTI TV, ‘Kafe Shqeto’.

Marrëdhëniet e tensionuara mes Rusisë dhe Ukrainës, dhe reagimet e SHBA-së dhe NATO-s, sollën diskutim mes moderatorëve Flavio Qarri, Dori Daka dhe të ftuar Dritan Hoti.

Hoti një njohës i mirë i politikës ndërkombëtare dhe zhvillimeve politike, dha mendimet e tij në lidhje me këtë situatë.

Për më shumë, ndiqni intervistës në KAFE SHQETO, në SYRI TV:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco