Dega numër 1 e PD Tiranë zbardh emrat e delegatëve të 11 Dhjetorit

Dega numër 1 e PD Tiranë zbardh emrat e delegatëve të 11 Dhjetorit

11:10, 29/11/2021
A+ Aa A-

Dega numër i e PD-së në Tiranë do të publikojë sot emrat e delegatëve që kanë nënshkruar për të thirrur Kuvendin e PD-së në datën 11 dhjetor.

Njoftimi është bërë nga zyra për mediat e liderit historik të PD-së, Sali Berisha.

Njoftim!

Këtë të Hënë, datë 29, ora 12:30, dega Nr. 1 e PD-se, Tiranë do të publikoje emrat e delegateve që kanë firmosur për thirrjen e Kuvendit Kombëtar me date 11 Dhjetor dhe që kane pranuar tu publikohet emri.

Lista do të lexohet nga zyra e Z. Paloka.

Ftojmë mediat te marrin pjesë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco