Rrjeti tallet me Bashën pas deklaratës për Berishën: Ja memet pikante

Rrjeti tallet me Bashën pas deklaratës për Berishën: Ja memet pikante

09:11, 21/10/2021
A+ Aa A-

Ditën e djeshme, Lulzim Basha ofroi material mjaftueshëm për krijuesit e memeve me deklaratat e bëra në konferencën për shtyp.

Disa prej këtyre deklaratave madje ishin meme të gatshme. Fillimisht Basha tha se ka marrë 94 mandate në zgjedhje, por ia kanë vjedhur. Më pas tha se atë e mbështesin 95 përqind e demokratëve.

Por kulmi arriti kur ai tha se mund të mbushë sallat e rrugët me njerëz për të rivalizuar liderin historik, Sali Berisha, por nuk e bën këtë pasi nuk do ta vërë në siklet atë.

Kaq u desh dhe shpërthyen memet. Ndiqni më poshtë disa prej tyre:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco