Ndarja nga jeta e Mihalit, Meta: Kontributor i palodhur, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar

Ndarja nga jeta e Mihalit, Meta: Kontributor i palodhur, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar

12:00, 13/09/2021
A+ Aa A-

Presidenti i Republikës ka shprehur ngushellimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të fizioterapistit Ylli Mihali.

Në një mesazh në facebook, ai shkruan se Mihali ishte një “kontributor i palodhur për gati tre dekada, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar”.

Postimi i plotë:

Trishtim për ndarjen e parakohshme nga jeta të fizioterapistit Ylli Mihali, kontributor i palodhur për gati tre dekada, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar.

Ngushëllime familjes, miqve dhe kuqezinjve, të cilëve u shërbeu me dashuri dhe përkushtim!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco