‘I pafytyrë në çdo gjë’, Paloka nxjerr zbuluar Ramën: Paraqet punën e Elvis Naçit si të qeverisë

‘I pafytyrë në çdo gjë’, Paloka nxjerr zbuluar Ramën: Paraqet punën e Elvis Naçit si të qeverisë

13:30, 28/02/2021
A+ Aa A-

Ish deputeti dhe drejtuesi politik i PD për qarkun e Durrësit Edi Paloka, ka reaguar menjëherë pas videos së kryeministrit Rama nga kantieri i ndërtimit në Fushë-Krujë, duke e përgënjeshtruar atë çka e konsideron propagandë. 

Paloka e konsideron Ramën mashtrues, teksa shpjegon se shtëpitë e nxjerra në video janë produkt bamirësie nga Elvis Naçi, jo nga puna e qeverisë.

“Mashtrues ordiner dhe i pakorrigjueshëm, paraqet banesat e ndërtuara nga Elvis Naçi si punë të qeverisë…!!! I pafytyrë në çdo gjë!”, – shkruan Paloka në një postim në facebook.

Ja potimi

Image

Ja edhe postimi i Ramës:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kryeminister rame vucic bergovic cubrollovici 28/02/2021 20:11

Po kur themi neve qe Z Naci (sa per emisionin eshte me I miri I te te gjitha emisioneve dhe ndoshta misioneve, dhe duhet mbeshtetur) por dalja be krahe te tradhetarit te kombit, vellait te vucicit, bergovicit apo ish futbollistit mihajlovic, ky tradhetar ghenetik, ky kancerogjen, ky katil, ky medioker, duke drogaxhi, I semure mendor e ka kopromentuar misionin e tij te shenjte. Nese qofte dhe nje qindarke eshte e prekur duar pisi edver peder Rama atehere Naci ka pergjeghesi ketu be kete bote dhe gjykim be boten tjeter. Turp per Nacin qe ka dale me krah te ketij rrufjani dhe birbo me shume se ministrat e tij.

Shto koment

Denonco