Ja lidhjet politike të Behar Sofisë/ Denoncimi i fortë

Ja lidhjet politike të Behar Sofisë/ Denoncimi i fortë

10:51, 27/02/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim tjetër në lidhje me Behar Sofinë, personin e ekzekutuar në mënyrë mafioze në zemër të Tiranës. Sipas tij, ‘padroni i drogës’ ka pasur lidhje politike me Taulant Ballën.

STATUSI I BERISHËS

Ja lidhjet politike të Behar Sofisë!

Behar Sofia, grup me Edmond Begon dhe Taulant Ballën.

Por kafen e rrufiste edhe me Don Gramozin dhe Mafioz Hysenin.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirëmbrema Doktor. Çfare po bëhet kështu në këtë vend ku nuk kemi aspak siguri për jetën. Si ka mundësi që një media nuk foli për lidhjet e Behar Sofise me Taulant Ballën. Ai është një grup me Taulant Ballën dhe Edmond Begon. Unë shpesh i kam parë në kafen e Taulant Ballës dhe Edmond Begos të tre. Ballën, Behar Sofinë dhe Edmond Begon, djalin e motrës se Sofisë ka pas raste që ka qenë dhe Gramoz Ruçi e Alket Hyseni. Si nuk foli njeri për lidhjet e Behar Sofisë me bandat që kemi në pushtet. Të gjithë i kanë parë në kafen përballë Venecias dhe Balla e di shumë mirë se me sytë e mi e kam parë shumë herë. Mua me ka ndodhur t’i shoh se kam shtëpinë aty afër e këta s’kanë guxim me e mohuar se po te hapen kamerat e lokalit, apo aty afër, identifikohen e ju dalin të palarat. Anonim të lutem se këtu të vrasin natën e të qajnë ditën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ali Qaniu27/02/2021 14:44

ne fakt tani te vrasin edhe diten :)

Vendi yne 27/02/2021 11:14

Je bere si lolo me keto njoftime.Sa veta ke vrare ti dhe sa banda ke rreth vetes ato trego njehere Pastaj merru me te tjeret

Shto koment

Denonco