VIDEO virale/ Plot 23 vite: Ja si është plakur Rama në pushtet

VIDEO virale/ Plot 23 vite: Ja si është plakur Rama në pushtet

11:47, 22/01/2021
A+ Aa A-

Edi Rama e ka thënë disa herë se do të largohet nga politika përpara se të bëhet i neveritshëm apo të plaket në sytë e publikut.

“Nuk e shoh veten në një politikan që i qepet karriges së deputetit deri kur duhet të më mbajnë në krah fëmijët e mi,” thotë Rama.

Mirëpo një video virale tregon se Rama është plakur në sytë e shqiptarëve. Mbi dy dekada në pushtet ose 23 vite janë shumë.

Ndiqeni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Leku25/01/2021 13:36

U plake duke vjedh o bish. Don mund dhe ajo punë!

Meri25/01/2021 08:28

Me rente pika sa qenka plakur! S'ka faj se rri vete pa ngrene e pa gjume vetem per mireqenien tone. Pak eshte plak ky me ato qe pin e han

Noni22/01/2021 16:01

Nuk na duhet se sa eshte plakur fytyra e ketij lugati , por sa pasuri e para i ka vjedhur e rrjepur ketij populli dhe ketij vendi keto 23 vjet .

t22/01/2021 12:01

Ky eshte qelb e kundermon ere haleje pa u plakur akoma

Shto koment

Denonco