Basha poston VIDEON: Rama premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps

Basha poston VIDEON: Rama premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps

12:10, 18/01/2021
A+ Aa A-

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha publikoi një video që tregon dështimin e qeverisë së Edi Ramës me shëndetësinë.

Në video shihet Rama teksa premton shëndetësi falas, por pretendimi i tij rrëzohet nga zëri i qytetarëve.

Një prej tyre shprehet se shpreson se pas 25 prillit, gjërat të ndryshojnë.

“Premtoi shëndetësi falas për të gjithë por gënjeu. Shëndetësia është në kolaps dhe shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama është dështim. Ai duhet të largohet,” shkruan Basha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco