Denoncimi/ ‘Bandë hajdutësh’, polici e merr celularin e rënë në tokë dhe e fut në xhep....

Denoncimi/ ‘Bandë hajdutësh’, polici e merr celularin e rënë në tokë dhe e fut në xhep....

13:29, 01/06/2020

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar një video ne faqen tij në Facebook ku duken momente të protestës qytetare për Teatrin dhe një punonjës policie merr nje telefon celular nga toka qe i kishte rënë ndonjë protestuesi dhe e fut në xhep.

“Shikoni si e merr narkobanditi dhe fut ne xhep celularin e protestuesit!”, shkruan Berisha në postimin e tij.

Postimi i plotë:

Narkopolicia është një bandë hajdutësh!

Shikoni si e merr narkobanditi dhe fut në xhep celularin e protestuesit! Sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco