Veliaj kopjon edhe logon e 100 vjetorit të Tiranës/ Kraja: Pinoku i Bashkisë godet sërish

Veliaj kopjon edhe logon e 100 vjetorit të Tiranës/ Kraja: Pinoku i Bashkisë godet sërish

17:56, 17/01/2020

Ish-anëtari i djathtë i Këshillit Bashkiak, Akil Kraja, ka akuzuar kryetarin e bashkisë, Erion Veliaj se ka kopjuar logon e festimeve për 100 vjetorin e Tiranës

‘Mos, godet serisht pinoku i turbulluar i Tiranes, Projekti i ri i Teatrit Kombetar doli i kopjuar nga nje projekt i huaj. Tani po del dhe logoja e 100 vjetorit te Kryeqytetit e kopjuar. Por ju lutem vetem mos e turbulloni shpirterisht se do te ju coje ne gjykate per shpifje’

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco