Frika dhe dilema e ministres! Të ulet apo jo pranë qytetarëve të dëmtuar nga tërmeti?!

Frika dhe dilema e ministres! Të ulet apo jo pranë qytetarëve të dëmtuar nga tërmeti?!

18:48, 22/09/2019

Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në qytetin e Durrësit, aty ku pasojat e tërmeteve ishin më të mëdha dhe më shkatërruese.

Ai vizitoi mesditën e sotme qytetarët që janë vendosur në ambjentet e stadiumit “Niko Dovana”, ndërsa shoqërohej edhe nga ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

Kjo e fundit ka tërheqhur vëmendjen teksa hezitoi për disa çaste të imitonte shefin e saj, i cili qëndronte i ulur pranë qytetarëve.

Nga kush ose nga çfarë kishte frikë ministrja?.../Syri.net

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fu22/09/2019 22:03

I prishej plani fotografit dhe behet nami, me shum ishin kameraman e fotografe se hallexhinj. Mashtrues te lindur, hajdut qe ne gjeneze vetem shfaqje japin sa te bejne edhe nji vjedhje te rradhes.

E di Rama22/09/2019 20:44

Bravo keshtu duhet me popullin dil , po populli ku eshte meqe ra fjala se aty vetem servila te mirepaguar dhe korruptuar shof.

Shto koment

Denonco