Basha darkë informale me aleatët

Basha darkë informale me aleatët

21:01, 16/09/2019

Kreu i opozitës Lulzim Basha është duke darkuar me aleatët opozitarë.

Takimi informal mësohet se po bëhet tek ‘Kantina Duka’, ku Agron Duka ka thirrur krerët e partive aleate.

Në takim mësohet se është Fatmir Mediu, Agron Duka, Dashamir Shehi dhe Nard Ndoka.

Në takimin me Bashën, ndodhet nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pasi kryetarja së Monika Kryemadhi ndodhet jashtë vendit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco