Beton e vetëm beton/ Rama çimenton bregdetin e Durrësit

Beton e vetëm beton/ Rama çimenton bregdetin e Durrësit

17:21, 19/08/2019

Beton e vetëm beton.

Këtë di të bëjë Edi Rama.

Pasi betonizoi bregdetin e Vlorës, me lungomaren, tani ka vendosur të shkatërrojë edhe bregdetin e Durrësit.

Dhe është vetë Rama që e ka bërë të ditur në faqen e tij në Facebook.

Ai ka nxjerrë disa foto nga shkatërrimi i bregdetit të Durrësit dhe se si do ta çimentojë atë brenda 1 viti.

Edhe ajo pak rërë që ka mbetur në bregdetin e Durrësit, Rama do ta kthejë në beton.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz19/08/2019 18:18

Jepi ridhjerja forca lavatriçet dhe betonieret e Gjush akullores! Vetem beton Edver Taqi Bajga, beton dhe krim me shumic!

Shto koment

Denonco