Vasili: Figura si Fatmir Frashëri vijnë vetëm njëherë në dhjetra vjet

Vasili: Figura si Fatmir Frashëri vijnë vetëm njëherë në dhjetra vjet

20:20, 19/07/2019

Largimi nga jeta i ish-mbrojtësit legjendar të Tiranës, Fatmir Frashëri, ka sjellë edhe reagimin e nënkryetarit të LSI-së, Petrit Vasili i cili shkruan se ‘figura sportive e mrekullueshme e Fatmir Frasheri si personalitet sportiv nga ato, qe vijne vetem nje here ne dhjetra vjet.

‘Shuhet legjenda e Tiranes i madhi Fatmir Frasheri.

Jemi me fat qe e kemi pare ne fushe,e kemi duatrokitur dhe kemi bere tifo me zemer per te.

Shkelqen sot ashtu si dhe me pare figura sportive e mrekullueshme e Fatmir Frasheri si personalitet sportiv nga ato, qe vijne vetem nje here ne dhjetra vjet.

U prefsh ne paqe burrë i madh!!’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco