VIDEO/ Keshtu i genjeu njerezit Edvin Kristaq Mafia

VIDEO/ Keshtu i genjeu njerezit Edvin Kristaq Mafia

12:18, 16/07/2019

Ish kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekesit e tij një video montazh që tregon premtimet e pambajtura dhe mashtrimet e kreut aktual të qeverisë bërë qyterave shqiptare ne kohë të ndryshme. 

Postimi bashkë me videon:

Keshtu i genjeu njerezit Edvin Kristaq Mafia! sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco