Edi Paloka hedh bombën: Përgjime të reja pritet të publikohen nga Bild, mund të prishen edhe....

Edi Paloka hedh bombën: Përgjime të reja pritet të publikohen nga Bild, mund të prishen edhe....

19:38, 22/06/2019

“Përgjime të reja do të publikohen nga gazeta gjermane ‘Bild’”, kështu është shprehur ish-deputeti Edi Paloka përmes një postimi në rrjetet sociale duke shtuar se në to janë të  përfshira edhe disa figura nga Partia Socialiste.

Duke u shprehur se në pëgjimet e mëpërparshme është konfirmuar çdo detaj për manipulimin e votave në Dibër, sipas Palokës, nëse konfirmohen edhe përgjimet e radhës që priten të publikohen, mund të prishen dhe familje.

Ja postimi i plotë i nënkryetarit demokrat:

Thuhet se ne pergjimet e rradhes qe do publikoj Bild dalin nja dy heroina te punes socialiste, alias “rilindase”.

Ne pergjimet e publikuara me pare eshte konfirmuar me detaje cdo informacion qe kemi patur dhe denoncuar ne per manipulimin e votave ne Diber.
Larg qofte te konfirmohen nga pergjimet qe pritet te publikoj “Bild”, informacionet qe kane qarkulluar ne Diber per aktivitetin e ketyre shoqeve te “rilindjes”…

Megjithese keta sorosianet nuk e kane problem prishjen e familjeve…

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz23/06/2019 16:19

Jan kap gafil Mamica dhe Gjylja e Ametit, sa per prishjen e familjes, rri i qete o Paloka se nuk e rrujn komunistet per ate pune, shum shum mund ti nderrojn grat me njoni tjetrin. Psh. e provon Edveri, ja kalon Çuçit, e provon Gramozi, ja kalon Tualetit e keshtu me rradhe kalon stafeta e ridhjerjes nga veteranet tek me te rinjte!

Shto koment

Denonco