VIDEO/ Pamje epike, Bill Klinton e injoron, nuk e njeh Edi Ramën

VIDEO/ Pamje epike, Bill Klinton e injoron, nuk e njeh Edi Ramën

12:58, 12/06/2019

Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s.

Por ajo që u vu re në këtë aktivitet ishte injoruar total që ish-presidenti i SHBA-së i ka bërë Edi Ramës, duke mos i dhënë dorën, pasi Clinton mbaroi fjalën e tij.

Teksa ka mbaruar fjalën e tij presidenti Clinton i ka dhënë dorën Kadri Veselit, që ishte ngjitur me Edi Ramën, Ilir Metës, Hashim Thaçit e Ramush Haradinajt.

Por Edi Ramës nuk ia ka zgjatur fare dorën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arber15/06/2019 10:06

NJe njeri qe sja ka idene si duhet te sillet. Rrin kembe permbi kembe me syze dielli sikur eshte sherbimi i sigurise, biles as qe i hoqi kur po afrohej Klinton. Kapadai i pasjellshem. Mendoj se e ben ngaqe me paret qe ka vjedh duhet te kete shume me teper se Klinton. Ose e sheh qe Klintonet kane humbur fuqine te Demokratet pas deshtimit ne zgjedhje te Hillarit dhe e injoron. Rama qurravitet kur ka nevoje ndryshe te shkel me kembe. Hipokrit.

Gramoz12/06/2019 14:16

Ka pas frik nga smunia terbimit, me ta dhon doren ky zorraxhiu, osht isoj s

vera12/06/2019 13:04

Eh,ja, kjo gjuhe i pershtatet Rames! Shume Respekt per Z.Bill Klinton!

Shto koment

Denonco