FOTO/ Jo vetëm qëndrimet e deklaratat janë njëlloj por edhe …

FOTO/ Jo vetëm qëndrimet e deklaratat janë njëlloj por edhe …

22:00, 22/05/2019

U bë kohë që kur lexon një deklaratë të OSBE-së lehtësisht ngatërrohesh e të duket si deklaratë e qeverisë dhe anasjelltas. 
Opinioni publik këtë “ngatërresë” e provoi jo më larg se sot.
Fenomeni po ndodh që kur në krye të misionit të OSBE-së në Tiranë është ulur ambasadori  Borchardt.
Kuptohet që të apasionuarit pas MEMEVE nuk mund ta lënë që tu shpëtojë ky fakt. 
Ngaqë deklaratat e Ramës dhe të Borchardt janë pothuajse identike, edhe vetë këta dy personazhe po i  ngjajnë cdo ditë e më shumë njëri tjetrit.
Më poshtë keni një nga MEMET e cila u bë virale në rrjetet sociale. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco