Spaho dhe Paloka, nderojnë Dëshmorin Atdheut, Klodian Tanushi

Spaho dhe Paloka, nderojnë Dëshmorin Atdheut, Klodian Tanushi

12:27, 16/05/2019

Në nder të major Klodian Tanushit, Dëshmor i Atdheut i cili ra në krye të detyrës në një mision të NATO-s në Letoni, bënë homazhe dy n/kryetarët e Partisë Demokratike, Edi Paloka dhe Edmond Spaho.

Mes dhimbjes për humbjen e hershme të jetës së Klodian Tanushit, përfaqësuesit e PD ngushëlluan nënën, bashkëshorten, fëmijët dhe familjarët.

Partia Demokratike shpreh dhimbjen e thellë për humbjen e jetës së majorit Klodian Tanushi në angazhimin e tij në misionin e mbrojtjes kolektive të NATO-s në Letoni.

Lutemi që shpirti i tij të prehet në paqe!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco