FOTOLAJM/ Skandali i policit në Shkodër, ironia e mjekes së njohur

FOTOLAJM/ Skandali i policit në Shkodër, ironia e mjekes së njohur

18:02, 11/02/2019

Skandali seksual me një shef policie në Shkodër ka bërë që të plasin akuzat ndaj Policisë së Shtetit, Ministrisë së Brendshme dhe qeverisë së Edi Ramës.

Nuk kanë munguar as ironitë.

Mjekja e njohur Anika Dokle ka bërë publike një foto në rrjetet sociale, e bërë gjatë një udhëtimi në Kinë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Bobi vl 11/02/2019 22:59

Prandaj i ka pelqyer mjekes?

Shto koment

Denonco