Fyerjet e Ramës ndaj Markut/ Ja si i komenton pedagogu i gazetarisë në Syri.net

Fyerjet e Ramës ndaj Markut/ Ja si i komenton pedagogu i gazetarisë në Syri.net

18:29, 02/02/2019

I ftuar në studion e lajmeve të Syri.net, pedagogu Ervin Goci, ka komentuar fjalorin e kryeministrit Edi Rama drejtuar profesorit Mark Marku.

Sipas Gocajt ky është intimidim dhe ofendim i një figure të nderuar.

‘Ky është një lloj intimidimi. Unë e quaj një lloj cenimi të integritetit të zotit Marku. Unë si koleg jam shumë i shqetësuar që një pedagog kaq i nderuar të ofendohet’, tha Goci.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Toni02/02/2019 23:24

Nuk eshte e habiteshme qe ofendon nje pedogog! Ky ka mbaruar liceun artistik me testen e partis te te jatit, tek ky vetem cami ja nje inteligjncen.

Shto koment

Denonco