Dalin pamjet, kur policia merr ngrohëset e studentëve

Dalin pamjet, kur policia merr ngrohëset e studentëve

21:54, 14/12/2018

Kanë dalë dhe pamjet e momentit kur policia u merr studentëve ngrohëset. Policia përsëriti sot ë njëjtin veprim si një natë më parë, duke mos i lejuar studentët që po qëndrojnë para kryeministrisë që të ngrohen.

Ndërkohë që në video dëgjohen edhe momentet kur studentët i kërkojnë policisë që të nxjerrë ligjin që i ndal ata të ngrohen.

Për më shumë shihni VIDEO-n:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

krasasi tp16/12/2018 17:36

Protesta studentesh.Protesta organizojne partite.Me çadra ,me krevate, me W portative, me pica, me pak dashuri kur nuk e ka mendjen gjitoni te ti.Kur "realizohen"objektivat, me te informuarit , "semuren" dhe dalin me barrela per ne spital dhe nga spitali ne dogana , tatime, ne ministri e kudo.Por ne tipe te tjera protestash partish demostrohet edhe elokuenca, aktrimi, vezhgimi qe me te perkushtuarit dhe me te aftet ne aktrim te perfshihen ne strukturat e larta te partise.Gjithkush sjell diçka te re, ne pervojen boterore te protestave partiake.

Daj Jaku14/12/2018 23:54

Paljaçot e Llesh leshit. Nuk e kuptoj përse nuk i vrisni.

Shto koment

Denonco