FOTO/ Protesta e studentëve, rrjeti tallet keq me Edi Ramën

FOTO/ Protesta e studentëve, rrjeti tallet keq me Edi Ramën

15:53, 06/12/2018

Protesta e studentëve përveç se ka sjellë shpresë në popull, ka sjellë edhe frikë në qeverinë e Edi Ramës.

Si në rastin e protestës së Kuksianëve edhe këtë herë Edi Rama pasi ka sulmuar studentët protestues është tërhequr me të shpejtë që të qetësojë situatën.

Por rrjeti nuk e ka falur Ramën.

Shënjestra e rrjeti ka qenë e gjitha tek ai dhe deklaratat e bëra një ditë më parë.

Më poshtë keni disa prej memeve.

ImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment