FOTO/ Rama i provokon, protestuesit e qëllojnë me këpucë

FOTO/ Rama i provokon, protestuesit e qëllojnë me këpucë

15:52, 22/11/2018
A+ Aa A-

Edi Rama nuk i ndal provokimet ndaj banorëve që do të ju shkatërrojë shtëpitë tek Unazat e re.

Pasi ka rrethuar spitalin me policë, Rama ka dalë jashtë për të folur, por është pritur me protesta.

Në ato momente Rama ka provokuar protestuesit duke u thënë që të heshtin, ta mbyllin.

Kjo ka sjellë reagimin e protestuesve, njëri prej të cilëve e ka qëlluar me këpucë.

Më pas policia e ka arrestuar protestuesin.

Shihni pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ay22/11/2018 20:48

Ju thafshin duret. Të kishte morë nishon mirë dhe ti kishte pas këpucë hekri

Shto koment

Denonco