Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Ku ndryshon PDK-ja e Thaçit me PDK-në e Krasniqit

EMRAT/ Makina përplas këmbësoren në Sarandë

EMRAT/ Makina përplas këmbësoren në Sarandë

19:48, 21/09/2023
A+ Aa A-

Një makinë ka përplasur një këmbësore në Sarandë, e cila si pasojë e aksidentit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sipas burimeve për SYRI-n, shoferi është 65 vjeçari Shaban Idrizi dhe e dëmtuara është Liza Muharremi.

Sarandë/ Informacion paraprak

Sot, rreth orës 18:50, në lagjen nr.1, shtetasi Sh. I., 65 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Toyota“, ka aksidentuar këmbesoren shtetasen L. M., 71 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco