Aksident në aksin Pogradec–Qafë Thanë, furgoni del nga rruga dhe përmbyset

18:51, 31/05/2023
A+ Aa A-

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin nacional Pogradec–Qafë Thanë në afërsi të fshatit Piskupat.

Bëhet me dije që sipas informacioneve paraprake, një furgon ka devijuar nga rruga dhe është përmbysur.

Për fatin e mirë nuk ka të lënduar nga ky aksident i frikshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco