U kap me heroinë dhe kanabis gati për shitje, arrestohet shqiptari në Francë

U kap me heroinë dhe kanabis gati për shitje, arrestohet shqiptari në Francë

17:03, 29/05/2023
A+ Aa A-

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga autoritete franceze në qytetin e Lionit pasi u kap me heroinë dhe kanabis.

Sipas mediave franceze gjatë kontrollit atij iu gjetën disa doza heroine gati për shitje, ndërsa pas një kontrolli në dhomë ne tij të hotelit u gjet një sasi rreth 200 gramë heroinë, si edhe rreth 50 gramë kanabis.

Po ashtu efektivët gjetën 2000 euro që besohet se janë përfituar nga shitja e drogës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco