Lajmi i fundit

LIVE nga New Jersey/ Deputetët e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këlliçi, takim me diasporën shqiptare

VIDEO/ Aksident më vdekje në Elbasan, makina përplas qytetarin

19:20, 09/12/2022
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit.

Burime bëjnë me dije se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije ndërsa mësohet se kanë nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco