Lajmi i fundit

Primaret/ Numërohen votat, Bardh Spahia fitues në Shkodër, del rezultati për Gjirokastrën e Lushnjën

VIDEO/ Vlora mbulohet nga tymi i zi, alarmohen qytetarët

VIDEO/ Vlora mbulohet nga tymi i zi, alarmohen qytetarët

19:10, 30/09/2022
A+ Aa A-

Qytetarët e Vlorës janë alarmuar mbrëmjen e sotme, pasi një tym i zi ka mbuluar krejt qytetin.

Deri më tani mësohet se një zjarr i qëllimshëm në zonën e inerteve në Jalli të Vlorës, është shkaktari i alarmit.

Në këtë zonë po digjen dhjetëra goma mjetesh, që kanë shkaktuar panik te qytetarët.

Banorët kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësit, të cilët kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco