E rëndë në Fier/ Fëmija futet në lum, por nuk del më

E rëndë në Fier/ Fëmija futet në lum, por nuk del më

21:21, 10/08/2022
A+ Aa A-

Një djake i moshës 14 vjeçare është shpallur i zhdukur, pasi dyshohet se është futur në lum për tu larë dhe nuk ka dalë më në breg.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Sauk 1 në Roskovec.

Njoftimi

Sot, rreth orës 19:00, njoftohemi se në fshatin Suk 1, Roskovec, buzë lumit Seman, një fëmijë 14 vjeç, ka qënë duke peshkuar dhe dyshohet se është futur për tu larë në lum por nuk ka dalë më.

Po punohet për gjetjen e 14-vjeçarit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco