Gjendet i vdekur në banesë 37-vjeçari në Fushë Krujë

Gjendet i vdekur në banesë 37-vjeçari në Fushë Krujë

08:33, 01/07/2022
A+ Aa A-

Një person i moshës 37-vjeçare është gjendur i pajetë mbrëmjen e djeshme në Fushë Krujë

Ai është Dashamir Sejdini dhe dyshohet se është vetëhelmuar. Ndërkohë mësohet se ai vuante edhe nga depresioni.

Ja njoftimi i policisë:

Vuante nga depresjoni

Njoftimi:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 30.06.2022, rreth orës 23:30,  në Fushë Krujë, është gjetur në banesë, dyshohet i vetëhelmuar, shtetasi D. S., 37 vjeç, i cili ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco