GJKKO rrefuzon kërkesën e Arbër Çekajt për të dalë nga regjimi i izolimit 41-Bis

GJKKO rrefuzon kërkesën e Arbër Çekajt për të dalë nga regjimi i izolimit 41-Bis

11:37, 18/01/2022
A+ Aa A-

Gjykata e Posaçme ka refuzuar kërkesën e Arbër Cekaj për të hequr Bis-41.

Sipas SPAK Cekaj u fut në këtë sistem pas tentativës së arratisjes.

Arbër Çekaj do të vijojë të qëndrojë i izoluar në regjimin 41-Bis, pasi Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GKKO) i ka refuzuar kërkesën, me argumentin se paraqet rrezikshmëri. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco